Selected image for BODY SCULPTURE Ластична лента за вежбање Фитнес јамка BB-104GR-19-B зелена

BODY SCULPTURE Ластична лента за вежбање Фитнес јамка BB-104GR-19-B зелена

D Sport
890ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

• Ластик за вежбање
• Можно изведување на голем број вежби за сите делови на телото
• Се користи за создавање отпор при изведување вежби

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
1.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
HB9RVVTVTJ

EAN /   код

EAN /   код
715280716861
890ДЕН

Опис на производот

• Ластик за вежбање
• Можно изведување на голем број вежби за сите делови на телото
• Се користи за создавање отпор при изведување вежби

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
1.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
HB9RVVTVTJ

EAN /   код

EAN /   код
715280716861
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.