Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031

Бохемиа Сет чаши Силвиа 280 мл за мартини 6/1 CB0031

Ринелса Доо
1.110ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
LTFPRRE962

EAN /   код

EAN /   код
8593410706737
1.110ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
LTFPRRE962

EAN /   код

EAN /   код
8593410706737

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.