Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024
Slike Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024

Бохемиа Сет чаши Силвиа 65 мл за ликер 6/1 CB0024

Ринелса Доо
830ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
JAGPRVE0Z3

EAN /   код

EAN /   код
8593410067494
830ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
JAGPRVE0Z3

EAN /   код

EAN /   код
8593410067494

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.