Selected image for BOROTALCO Део спреј оригинал 150мл

BOROTALCO Део спреј оригинал 150мл

СТ-КОМПАНИ ДООЕЛ
240ДЕН

Опис на производот

Дезодорансот Active, со иновативната технологија Odor-Converter contains, содржи микрокапсули кои, поради потење и движење, ослободуваат дополнителен мирис во вистинско време, за чувство на долготрајна свежина.

Ефикасност тестирана под физички напор.

0% Aлкохол.

Спецификации

Бренд
BOROTALCO

Тежина и димензии

Тежина
0.19 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
QFT8QQ3G1R

EAN /   код

EAN /   код
8002410040388
240ДЕН

Опис на производот

Дезодорансот Active, со иновативната технологија Odor-Converter contains, содржи микрокапсули кои, поради потење и движење, ослободуваат дополнителен мирис во вистинско време, за чувство на долготрајна свежина.

Ефикасност тестирана под физички напор.

0% Aлкохол.

Спецификации

Бренд
BOROTALCO

Тежина и димензии

Тежина
0.19 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
QFT8QQ3G1R

EAN /   код

EAN /   код
8002410040388
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.