Slike BRATSTVO Тембало длабоко со една рачка 12,5*4
Slike BRATSTVO Тембало длабоко со една рачка 12,5*4

BRATSTVO Тембало длабоко со една рачка 12,5*4

БРАТСТВО ИНОКС
263 ДЕНЗаштеда 53 ДЕН
210ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Тембало длабоко со една рачка 12,5*4 - Изработенo од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Послужавници
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
1OTT6A3MTC

EAN /   код

EAN /   код
5310154002207
263 ДЕНЗаштеда 53 ДЕН
210ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Тембало длабоко со една рачка 12,5*4 - Изработенo од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Послужавници
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
1OTT6A3MTC

EAN /   код

EAN /   код
5310154002207

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.