Slike BRATSTVO Тепсија Ф28*4
Slike BRATSTVO Тепсија Ф28*4

BRATSTVO Тепсија Ф28*4

БРАТСТВО ИНОКС
1.062ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Тепсија Ф28*4 - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
QUUT6WTTE7

EAN /   код

EAN /   код
5310154002306
1.062ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Тепсија Ф28*4 - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Садови за печење
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
QUUT6WTTE7

EAN /   код

EAN /   код
5310154002306

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.