Selected image for BRUDER Bworld фигура шумар (4+)

BRUDER Bworld фигура шумар (4+)

790 ДЕНЗаштеда 160 ДЕН
630ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Крем

Опис на производот

BRUDER Bworld фигура шумар (4+)

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
I8LEVLWGBR

EAN /   код

EAN /   код
ANN2GVQHOH
790 ДЕНЗаштеда 160 ДЕН
630ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

BRUDER Bworld фигура шумар (4+)

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
I8LEVLWGBR

EAN /   код

EAN /   код
ANN2GVQHOH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.