Selected image for Bruder john deere трактор со приколка (3+)

Bruder john deere трактор со приколка (3+)

2.450ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

,Bruder John Deere трактор со приколка (3+)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
E3GORXVRI2

EAN /   код

EAN /   код
AN4BWVCD2S
2.450ДЕН

Опис на производот

,Bruder John Deere трактор со приколка (3+)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
E3GORXVRI2

EAN /   код

EAN /   код
AN4BWVCD2S
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.