Selected image for BRUDER John deere трактор за косење со приколка и фигура (4+)

BRUDER John deere трактор за косење со приколка и фигура (4+)

2.040ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

BRUDER John deere трактор за косење со приколка и фигура (4+)

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
J0MEVXVEFX

EAN /   код

EAN /   код
AN06GVQEVM
2.040ДЕН

Опис на производот

BRUDER John deere трактор за косење со приколка и фигура (4+)

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
0.79 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
J0MEVXVEFX

EAN /   код

EAN /   код
AN06GVQEVM
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.