Selected image for BRUDER Scania Камион со Кран и 2 Палети (4+)
Ново

BRUDER Scania Камион со Кран и 2 Палети (4+)

Loco Croco
4.790 ДЕНЗаштеда 940 ДЕН
3.850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

• Со Scania Super 560R камионот и функционалниот кран, децата можат да се впуштат во различни градежни активности, како превоз на тежок товар и подигање на материјали со кранот. Дополнително, со вклучените 2 палети, оваа играчка овозможува креативност и разнообразни сцени на градежната страна.

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
A6XSBD80YK

EAN /   код

EAN /   код
ANODL2BXML
4.790 ДЕНЗаштеда 940 ДЕН
3.850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Со Scania Super 560R камионот и функционалниот кран, децата можат да се впуштат во различни градежни активности, како превоз на тежок товар и подигање на материјали со кранот. Дополнително, со вклучените 2 палети, оваа играчка овозможува креативност и разнообразни сцени на градежната страна.

Спецификации

Бренд
BRUDER

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
A6XSBD80YK

EAN /   код

EAN /   код
ANODL2BXML
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.