Slike BUSY USB двоен полнач 2,4 А
Slike BUSY USB двоен полнач 2,4 А

BUSY USB двоен полнач 2,4 А

АТОМЕМ
374ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

BUSY USB двоен полнач 2,4 А

Спецификации

Бренд
BUSY

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Земја на потекло
Кина
УСБ влез
Да

Ананас ID

Шифра на производот
9AFHJI71OX

EAN /   код

EAN /   код
3800148507662
374ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BUSY USB двоен полнач 2,4 А

Спецификации

Бренд
BUSY

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Земја на потекло
Кина
УСБ влез
Да

Ананас ID

Шифра на производот
9AFHJI71OX

EAN /   код

EAN /   код
3800148507662
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.