Slike Чаршав со ластик за детски кревет 70x140 см
Slike Чаршав со ластик за детски кревет 70x140 см

Чаршав со ластик за детски кревет 70x140 см

WENICE
1.190ДЕН

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

•Димензии 70 x 140 см.
•Состав 100% памук.
•Антиалергично
•Се пере на 40 степени.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WLNE5S7IS1

EAN /   код

EAN /   код
ANPA3U40RT
1.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Димензии 70 x 140 см.
•Состав 100% памук.
•Антиалергично
•Се пере на 40 степени.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
WLNE5S7IS1

EAN /   код

EAN /   код
ANPA3U40RT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.