Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL
Slike CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL

CeraVe® Антирид крем за обновување 15 mL

Anni Farm
1.102ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CeraVe® Eye Repair кремот за пределот околу очите се бори со отокот и темните кругови, ја поправа, освежува и хидрира нежната и чувствителна кожа околу очите. Лесна текстура која брзо се апсорбира и не ја оптоварува кожата.

Нианцинамид ја зајакнува природната заштита и цврстина на кожата, церамидите го обновуваат заштитниот слој на кожата, а хијалуронската киселина ја задржува влагата во кожата и обезбедува ефект против стареење.

Ја задржува влагата во кожата, го обновува и зајакнува заштитниот слој на кожата. Хипоалергичен состав, без парфем.

Спецификации

Бренд
CERAVE® SRBIJA

Карактеристики

Состојки
Аква/вода, ниацинамид, цетил алкохол, каприлен/каприк триглицерид, глицерин, пропанедиол, изононил изононоат, јојоба естри, пег-20 метил гликоза секвистеарат, цетеарил алкохол, диметикон, метил хихенокстеанолат тосулфат, Карбомер, Лорет -4, триетаноламин, токоферол, бутилен гликол, масло од Prunus Amygdalus Dulcis/масло од сладок бадем, хидрогенизирано растително масло, етилхексилглицерин, тетранатриум едта, натриум лауроил лактилат, натриум хидроксид, цинк армпараго цитрат асистрактум, екстракт од арм, Алое Барбаденсис Екстракт од лист, екстракт од Ascophyllum Nodosum, екстракт од Chrysanthellum Indicum, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, холестерол, ксантанска гума, калиум сорбат, натриум хијалуронат, керамид Eop
Како да се користи
Нанесете на контурата на очите и масирајте додека кремот целосно не се апсорбира. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.
Цел
Развиен со дерматолози, CeraVe® против брчки ефикасно хидрира и помага во обновувањето на заштитната бариера околу очите. Лесна и течна текстура која брзо продира во кожата. Збогатен со 3 ке

Ананас ID

Шифра на производот
5316C4G6V9

EAN /   код

EAN /   код
3337875597272
1.102ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CeraVe® Eye Repair кремот за пределот околу очите се бори со отокот и темните кругови, ја поправа, освежува и хидрира нежната и чувствителна кожа околу очите. Лесна текстура која брзо се апсорбира и не ја оптоварува кожата.

Нианцинамид ја зајакнува природната заштита и цврстина на кожата, церамидите го обновуваат заштитниот слој на кожата, а хијалуронската киселина ја задржува влагата во кожата и обезбедува ефект против стареење.

Ја задржува влагата во кожата, го обновува и зајакнува заштитниот слој на кожата. Хипоалергичен состав, без парфем.

Спецификации

Бренд
CERAVE® SRBIJA

Карактеристики

Состојки
Аква/вода, ниацинамид, цетил алкохол, каприлен/каприк триглицерид, глицерин, пропанедиол, изононил изононоат, јојоба естри, пег-20 метил гликоза секвистеарат, цетеарил алкохол, диметикон, метил хихенокстеанолат тосулфат, Карбомер, Лорет -4, триетаноламин, токоферол, бутилен гликол, масло од Prunus Amygdalus Dulcis/масло од сладок бадем, хидрогенизирано растително масло, етилхексилглицерин, тетранатриум едта, натриум лауроил лактилат, натриум хидроксид, цинк армпараго цитрат асистрактум, екстракт од арм, Алое Барбаденсис Екстракт од лист, екстракт од Ascophyllum Nodosum, екстракт од Chrysanthellum Indicum, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, холестерол, ксантанска гума, калиум сорбат, натриум хијалуронат, керамид Eop
Како да се користи
Нанесете на контурата на очите и масирајте додека кремот целосно не се апсорбира. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.
Цел
Развиен со дерматолози, CeraVe® против брчки ефикасно хидрира и помага во обновувањето на заштитната бариера околу очите. Лесна и течна текстура која брзо продира во кожата. Збогатен со 3 ке

Ананас ID

Шифра на производот
5316C4G6V9

EAN /   код

EAN /   код
3337875597272
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.