0 thumbnail image for CERAVE Гел за чистење за сува и груба кожа 236мл
1 thumbnail image for CERAVE Гел за чистење за сува и груба кожа 236мл
2 thumbnail image for CERAVE Гел за чистење за сува и груба кожа 236мл
Selected image for CERAVE Гел за чистење за сува и груба кожа 236мл
Selected image for CERAVE Гел за чистење за сува и груба кожа 236мл
Selected image for CERAVE Гел за чистење за сува и груба кожа 236мл

CERAVE Гел за чистење за сува и груба кожа 236мл

890 ДЕНЗаштеда 178 ДЕН
712ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

CERAVE SA SMOOTHING CLEANSER гел за чистење на сува и груба кожа содржи салицилна киселина која ги отстранува мртвите клетки и нежно ексфолира, правејќи ја кожата мазна. Не влијае на површинската бариера на кожата.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
236 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Ефект за нега на кожата
Pogodna za grubu i neujednačenu kožu. Pogodna i za kožu sklonu keratosis pilarisu.
Како да се користи
Na mokru kožu umasirati gel i isprati.
Без суровост
Не
Состојки
Содржи 10% уреа, 0,5% LHA и 0,5% салицилна киселина.

Ананас ID

Шифра на производот
5KYEF6H2R9

EAN /   код

EAN /   код
3337875684118
890 ДЕНЗаштеда 178 ДЕН
712ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

CERAVE SA SMOOTHING CLEANSER гел за чистење на сува и груба кожа содржи салицилна киселина која ги отстранува мртвите клетки и нежно ексфолира, правејќи ја кожата мазна. Не влијае на површинската бариера на кожата.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Тежина и димензии

Тежина
0.49 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
236 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Ефект за нега на кожата
Pogodna za grubu i neujednačenu kožu. Pogodna i za kožu sklonu keratosis pilarisu.
Како да се користи
Na mokru kožu umasirati gel i isprati.
Без суровост
Не
Состојки
Содржи 10% уреа, 0,5% LHA и 0,5% салицилна киселина.

Ананас ID

Шифра на производот
5KYEF6H2R9

EAN /   код

EAN /   код
3337875684118
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.