Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл
Slike CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл

CERAVE Хидратантно масло за чистење за нормална до многу сува кожа 236мл

ПЗУ Аптека Полин
993ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CERAVE HYDRATING FOAMING OIL CLEANSER е хидратантно масло за чистење на кожата. Ги отстранува нечистотиите и маснотиите, без да ја менува pH вредноста на кожата. Погоден за атопична и склона кон егзема кожа. За возрасни, деца и бебиња. Го заштитува бариерниот слој на кожата.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Втријте масло на влажна кожа и исплакнете. Избегнувајте контакт со очи.

Тежина

Волумен
236 ml

Ананас ID

Шифра на производот
QCXEFA0Q8Z

EAN /   код

EAN /   код
3337875773430
993ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

CERAVE HYDRATING FOAMING OIL CLEANSER е хидратантно масло за чистење на кожата. Ги отстранува нечистотиите и маснотиите, без да ја менува pH вредноста на кожата. Погоден за атопична и склона кон егзема кожа. За возрасни, деца и бебиња. Го заштитува бариерниот слој на кожата.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Втријте масло на влажна кожа и исплакнете. Избегнувајте контакт со очи.

Тежина

Волумен
236 ml

Ананас ID

Шифра на производот
QCXEFA0Q8Z

EAN /   код

EAN /   код
3337875773430
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.