0 thumbnail image for CERAVE Крем за измазнување на сува и груба кожа 340ml
1 thumbnail image for CERAVE Крем за измазнување на сува и груба кожа 340ml
2 thumbnail image for CERAVE Крем за измазнување на сува и груба кожа 340ml
Selected image for CERAVE Крем за измазнување на сува и груба кожа 340ml
Selected image for CERAVE Крем за измазнување на сува и груба кожа 340ml
Selected image for CERAVE Крем за измазнување на сува и груба кожа 340ml

CERAVE Крем за измазнување на сува и груба кожа 340ml

1.395 ДЕНЗаштеда 279 ДЕН
1.116ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Крема за измазнување на сува и груба кожа- sa smoothing cream
Ја ексфолира грубата кожа и ја прави помека и помазна, истовремено го подобрува обновувањето на кожната бариера.
Со 3 есенцијални церамиди, уреа и салицилна киселина.
Развиена со дерматолозите, формула која ја прави кожата помека со 3 есенцијални церамиди, уреа, Lha и салицилна киселина,во исто време хидрира и ја ексфолира грубата кожа и го подобрува обновувањето на заштитната бариера.
Употреба:
Нанесете онолку често колку што е потребно.
Избегнувајтего пределот околу очите. во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете темелно со вода.
Без мирис
Некомедогена
Хипоалергена.

Спецификации

Бренд
CERAVE® SRBIJA

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2PXEFI3W01

EAN /   код

EAN /   код
3337875684101
1.395 ДЕНЗаштеда 279 ДЕН
1.116ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Крема за измазнување на сува и груба кожа- sa smoothing cream
Ја ексфолира грубата кожа и ја прави помека и помазна, истовремено го подобрува обновувањето на кожната бариера.
Со 3 есенцијални церамиди, уреа и салицилна киселина.
Развиена со дерматолозите, формула која ја прави кожата помека со 3 есенцијални церамиди, уреа, Lha и салицилна киселина,во исто време хидрира и ја ексфолира грубата кожа и го подобрува обновувањето на заштитната бариера.
Употреба:
Нанесете онолку често колку што е потребно.
Избегнувајтего пределот околу очите. во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете темелно со вода.
Без мирис
Некомедогена
Хипоалергена.

Спецификации

Бренд
CERAVE® SRBIJA

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2PXEFI3W01

EAN /   код

EAN /   код
3337875684101
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.