Slike CHICCO Четка и чешел розе
Slike CHICCO Четка и чешел розе

CHICCO Четка и чешел розе

Anni Farm
420ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Хигиенскиот сет на Chicco обезбедува комплетна селекција на производи потребни за капење и нега на Вашето дете. Тоа се производи кои се специјално дизајнирани за деца, каде посебно внимание е посветено на бојата и формата, за да ја направат хигиената и негата на детето поприфатлива и позабавна.
Четките и чешлите за дневна хигиена Ви овозможуваат нежно чешлање на бебешката коса. Меките природни влакна на четката и заоблените краеви на чешелот се идеални за деликатниот бебешки скалп. И двете имаат големи дршки што овозможуваат лесно и безбедно чешлање.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
G6Q8UHR2B0

EAN /   код

EAN /   код
8058664011926
420ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Хигиенскиот сет на Chicco обезбедува комплетна селекција на производи потребни за капење и нега на Вашето дете. Тоа се производи кои се специјално дизајнирани за деца, каде посебно внимание е посветено на бојата и формата, за да ја направат хигиената и негата на детето поприфатлива и позабавна.
Четките и чешлите за дневна хигиена Ви овозможуваат нежно чешлање на бебешката коса. Меките природни влакна на четката и заоблените краеви на чешелот се идеални за деликатниот бебешки скалп. И двете имаат големи дршки што овозможуваат лесно и безбедно чешлање.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
G6Q8UHR2B0

EAN /   код

EAN /   код
8058664011926
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.