Selected image for CHICCO Дубак Walky Talky Sunny 6М+
Ново

CHICCO Дубак Walky Talky Sunny 6М+

ЕНЦИ МЕНЦИ
6.390 ДЕНЗаштеда 1.278 ДЕН
5.112ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Шарена

Опис на производот

Нова забавен и колоритен дубак со сосема нов концепт на забавната играчка со светла, звуци и многу активности во совршен " стил на џунглата"
Барот со играчки може да се користи во 2 позиции. Во исправена позиција може да се подобрат визуелните способности, играјќи со сите активности заедно. Двете позиции помагаат за подобрување на тактилните, аудитивните и визуелните способности на бебето.
Едноставно прилагодување во 3 позиции во висина со едноставно завртување на делот под предницата од дубакот. Ултра компактен кога е затворен, може да се складира или да се транспортира дури и кога сме на одмор! 6 безбедносни граничници кои ја стопираат конструкцијата на дубакот. Барот со играчка може да се отстрани за бебето да може да си игра и кога не го користи дубакот.
Дубакот Walky Talky има налепница на која можете да го испечатите името на вашето дете и да го залепите како регистрација.

Карактеристики:
Возраст: 6м+
Материјал: ПВЦ
Должина (цм): 81
Ширина (цм): 47
Висина (цм): 45

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Материјал
ПВЦ
Возраст
6м+

Ананас ID

Шифра на производот
MNYJZIMRBF

EAN /   код

EAN /   код
ANYPTXYKKQ
6.390 ДЕНЗаштеда 1.278 ДЕН
5.112ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Нова забавен и колоритен дубак со сосема нов концепт на забавната играчка со светла, звуци и многу активности во совршен " стил на џунглата"
Барот со играчки може да се користи во 2 позиции. Во исправена позиција може да се подобрат визуелните способности, играјќи со сите активности заедно. Двете позиции помагаат за подобрување на тактилните, аудитивните и визуелните способности на бебето.
Едноставно прилагодување во 3 позиции во висина со едноставно завртување на делот под предницата од дубакот. Ултра компактен кога е затворен, може да се складира или да се транспортира дури и кога сме на одмор! 6 безбедносни граничници кои ја стопираат конструкцијата на дубакот. Барот со играчка може да се отстрани за бебето да може да си игра и кога не го користи дубакот.
Дубакот Walky Talky има налепница на која можете да го испечатите името на вашето дете и да го залепите како регистрација.

Карактеристики:
Возраст: 6м+
Материјал: ПВЦ
Должина (цм): 81
Ширина (цм): 47
Висина (цм): 45

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Материјал
ПВЦ
Возраст
6м+

Ананас ID

Шифра на производот
MNYJZIMRBF

EAN /   код

EAN /   код
ANYPTXYKKQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.