0 thumbnail image for CHICCO Количка играчка All around, зелена
1 thumbnail image for CHICCO Количка играчка All around, зелена
Selected image for CHICCO Количка играчка All around, зелена
Selected image for CHICCO Количка играчка All around, зелена

CHICCO Количка играчка All around, зелена

ЕНЦИ МЕНЦИ
1.790ДЕН

Боја:Зелена

Опис на производот

All Around Eco+ е опременa со механичка сирена, преграда за складирање под седиштето за чување на детските играчки и смешни налепници за персонализирање.
All Around Eco+ е дизајниранa и произведенa во Италија.
All Around Eco+, возење со тркала на вртење кои гарантираат слободно движење.
All Around Eco+ е 75% рециклирана пластична играчка и е дел од линијата Chicco ECO+ на еколошки и одржливи играчки.
Совршен за развој на мото и координативни вештини. Погоден за деца од 1 до 3 години до 20кг.
Димензии: 52 x 25 x 43см.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Возраст
12м+

Ананас ID

Шифра на производот
VF3USLRFED

EAN /   код

EAN /   код
ANIZIESGJR
1.790ДЕН

Опис на производот

All Around Eco+ е опременa со механичка сирена, преграда за складирање под седиштето за чување на детските играчки и смешни налепници за персонализирање.
All Around Eco+ е дизајниранa и произведенa во Италија.
All Around Eco+, возење со тркала на вртење кои гарантираат слободно движење.
All Around Eco+ е 75% рециклирана пластична играчка и е дел од линијата Chicco ECO+ на еколошки и одржливи играчки.
Совршен за развој на мото и координативни вештини. Погоден за деца од 1 до 3 години до 20кг.
Димензии: 52 x 25 x 43см.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Возраст
12м+

Ананас ID

Шифра на производот
VF3USLRFED

EAN /   код

EAN /   код
ANIZIESGJR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.