0 thumbnail image for CHICCO Топка мека Soft ball
1 thumbnail image for CHICCO Топка мека Soft ball
2 thumbnail image for CHICCO Топка мека Soft ball
3 thumbnail image for CHICCO Топка мека Soft ball
4 thumbnail image for CHICCO Топка мека Soft ball
Selected image for CHICCO Топка мека Soft ball
Selected image for CHICCO Топка мека Soft ball
Selected image for CHICCO Топка мека Soft ball
Selected image for CHICCO Топка мека Soft ball
Selected image for CHICCO Топка мека Soft ball

CHICCO Топка мека Soft ball

ЕНЦИ МЕНЦИ
490ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

Играчка мека топка за развивање вештини за визуелна и координација на рацете.
Лесна за држење, благодарение на шарените лентички.
Лесна за прикачување на количка, лулашка за бебиња или седиште во автомобил со помош на врвка.
Препорачана возраст: 0-18м

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
LS3USMGQDL

EAN /   код

EAN /   код
AN51JES88K
490ДЕН

Опис на производот

Играчка мека топка за развивање вештини за визуелна и координација на рацете.
Лесна за држење, благодарение на шарените лентички.
Лесна за прикачување на количка, лулашка за бебиња или седиште во автомобил со помош на врвка.
Препорачана возраст: 0-18м

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
LS3USMGQDL

EAN /   код

EAN /   код
AN51JES88K
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.