Selected image for CLEMENTONI Baby мека играчка со глодалка (0м+)

CLEMENTONI Baby мека играчка со глодалка (0м+)

560 ДЕНЗаштеда 70 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• Производот содржи меко кадифено куче со глодалка.
• Изработен е од различни ткаенини во светли нијанси.
• Идеална играчка за развој на Вашето малечко.
• Има прилагодлив прстен за закачување на посакуваното место.
• Идеална играчка со глодалка за деца од 0 месеци.
• Димензии на производот: 25х18х6 cm.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
U44L15U8LV

EAN /   код

EAN /   код
ANZRNS0EJ8
560 ДЕНЗаштеда 70 ДЕН
490ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• Производот содржи меко кадифено куче со глодалка.
• Изработен е од различни ткаенини во светли нијанси.
• Идеална играчка за развој на Вашето малечко.
• Има прилагодлив прстен за закачување на посакуваното место.
• Идеална играчка со глодалка за деца од 0 месеци.
• Димензии на производот: 25х18х6 cm.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
U44L15U8LV

EAN /   код

EAN /   код
ANZRNS0EJ8
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.