Selected image for CLEMENTONI Children puzzle "my first puzzle" сложувалка 2-3-4-5 пар (2+)

CLEMENTONI Children puzzle "my first puzzle" сложувалка 2-3-4-5 пар (2+)

360ДЕН

Опис на производот

• Сложувалка кој овозможува потикнување на когнитивните и моторните вештини, како и истражување на своите визуелни и точни перцепции.
• Изработени се во форма на брод, трактор, воз и авион.
• Важна играчка која го поттикнува развивањето на разни вештини и го збогатува детскиот развој кај детето.
• Сложувалките се со дебелина од 3мм.
• Идеална играчка за деца над 2 години.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1D5L1B9A5J

EAN /   код

EAN /   код
ANDWNS0L6P
360ДЕН

Опис на производот

• Сложувалка кој овозможува потикнување на когнитивните и моторните вештини, како и истражување на своите визуелни и точни перцепции.
• Изработени се во форма на брод, трактор, воз и авион.
• Важна играчка која го поттикнува развивањето на разни вештини и го збогатува детскиот развој кај детето.
• Сложувалките се со дебелина од 3мм.
• Идеална играчка за деца над 2 години.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1D5L1B9A5J

EAN /   код

EAN /   код
ANDWNS0L6P
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.