Slike CLEMENTONI Children puzzle "paw patrol" сложувалка 24 пар (3+)
Slike CLEMENTONI Children puzzle "paw patrol" сложувалка 24 пар (3+)

CLEMENTONI Children puzzle "paw patrol" сложувалка 24 пар (3+)

Loco Croco
490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Вклучува сложувалка Paw Patrol.
• Содржи 24 големи парчиња сложувалки.
• Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
• Развој на логички и мануелни вештини.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 62х42 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Ананас ID

Шифра на производот
P95L1G6OWM

EAN /   код

EAN /   код
ANOWNS0MZY
490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Вклучува сложувалка Paw Patrol.
• Содржи 24 големи парчиња сложувалки.
• Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
• Развој на логички и мануелни вештини.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 62х42 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Ананас ID

Шифра на производот
P95L1G6OWM

EAN /   код

EAN /   код
ANOWNS0MZY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.