Selected image for CLEMENTONI Disney baby minnie кукла

CLEMENTONI Disney baby minnie кукла

Loco Croco
1.040ДЕН

Опис на производот

• Го стимулира видот на бебето со своите светли бои.
• Шушкавите уши и ѕвончето помагаат во развојот на слухот и задржување на вниманието на детето.
• Различните површини, рапавиот стомак и растегливите нозе ја стимулираат умешноста.
• Идеална играчка за бебиња над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2L3L1EAKKJ

EAN /   код

EAN /   код
ANVMNS05XO
1.040ДЕН

Опис на производот

• Го стимулира видот на бебето со своите светли бои.
• Шушкавите уши и ѕвончето помагаат во развојот на слухот и задржување на вниманието на детето.
• Различните површини, рапавиот стомак и растегливите нозе ја стимулираат умешноста.
• Идеална играчка за бебиња над 6 месеци.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2L3L1EAKKJ

EAN /   код

EAN /   код
ANVMNS05XO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.