Selected image for CLEMENTONI Science&play "soap & bath bombs" сет сапуни и миризливи купки (8+)

CLEMENTONI Science&play "soap & bath bombs" сет сапуни и миризливи купки (8+)

Loco Croco
940ДЕН

Опис на производот

• Вклучува Science&PLay сет сапуни и миризливи купки.
• Содржи богат прирачник за откривање на науката за козметиката низ неколку чекори.
• Сетот се состои од база за шеќерен парфем, калап за бомби за капење, шпатула, шише со спреј, калап за форми, пипета, латекс ракавици, база за сапун.
• Овој производ помага во развивање на умешноста и креативноста.
• Идеален за деца над 8 години.
• Димензии на производот: 30.4х24х6 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
BF4L18N3T3

EAN /   код

EAN /   код
ANDYNS02OM
940ДЕН

Опис на производот

• Вклучува Science&PLay сет сапуни и миризливи купки.
• Содржи богат прирачник за откривање на науката за козметиката низ неколку чекори.
• Сетот се состои од база за шеќерен парфем, калап за бомби за капење, шпатула, шише со спреј, калап за форми, пипета, латекс ракавици, база за сапун.
• Овој производ помага во развивање на умешноста и креативноста.
• Идеален за деца над 8 години.
• Димензии на производот: 30.4х24х6 см.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
BF4L18N3T3

EAN /   код

EAN /   код
ANDYNS02OM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.