Selected image for CLEMENTONI Сет а Конструкција Science Museum Build "Mountain Rescue Helicopter" (8+)
Ново

CLEMENTONI Сет а Конструкција Science Museum Build "Mountain Rescue Helicopter" (8+)

Loco Croco
1.750 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Нов неверојатен комплет со над 250 компоненти за изградба на моторизиран хеликоптер и дополнителни 20 модели и технички апликации.
• Производот користи батерии.
• Наменето за деца над 8 години.
• Димензии на пакувањето: 45,1×31,1×7 cm.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
45,1×31,1×7 cm
Возраст
8+ години
Број на парчиња во пакувањето
250.0

Ананас ID

Шифра на производот
T7XSBS8NJV

EAN /   код

EAN /   код
ANMEL2B25H
1.750 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Нов неверојатен комплет со над 250 компоненти за изградба на моторизиран хеликоптер и дополнителни 20 модели и технички апликации.
• Производот користи батерии.
• Наменето за деца над 8 години.
• Димензии на пакувањето: 45,1×31,1×7 cm.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
45,1×31,1×7 cm
Возраст
8+ години
Број на парчиња во пакувањето
250.0

Ананас ID

Шифра на производот
T7XSBS8NJV

EAN /   код

EAN /   код
ANMEL2B25H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.