Selected image for CLEMENTONI Сет За Бебе "baby Gift Set Kitty"  (0м+)

CLEMENTONI Сет За Бебе "baby Gift Set Kitty" (0м+)

Loco Croco
940ДЕН

Опис на производот

• Комплет со сe што е потребно за најдобро добредојде на новите пристигнувања: пластични клучеви, нежна играчка и тропкалка.
• Светлите бои, звуците, подвижните елементи и различните материјали се дизајнирани да го олеснат мултисензорниот развој на детето.
• Копчињата за грицкање го поттикнуваат развојот на никнувањето на забите.
• Наменет за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 30x30x6 cm.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AYYZZ2SO84

EAN /   код

EAN /   код
ANRN9QZ2GM
940ДЕН

Опис на производот

• Комплет со сe што е потребно за најдобро добредојде на новите пристигнувања: пластични клучеви, нежна играчка и тропкалка.
• Светлите бои, звуците, подвижните елементи и различните материјали се дизајнирани да го олеснат мултисензорниот развој на детето.
• Копчињата за грицкање го поттикнуваат развојот на никнувањето на забите.
• Наменет за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 30x30x6 cm.

Спецификации

Бренд
Clementoni

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AYYZZ2SO84

EAN /   код

EAN /   код
ANRN9QZ2GM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.