0 thumbnail image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
1 thumbnail image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
2 thumbnail image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
3 thumbnail image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
4 thumbnail image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
5 thumbnail image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
Selected image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
Selected image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
Selected image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
Selected image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
Selected image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна
Selected image for CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна

CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
QVN2U1NEWB

EAN /   код

EAN /   код
194433126649
3.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

CONVERSE Женски патики CHUCK TAYLOR ALL STAR MOVE CANVAS PLATFORM црна

Спецификации

Бренд
CONVERSE

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
QVN2U1NEWB

EAN /   код

EAN /   код
194433126649
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.