0 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња Troll Jab Kid сива боја
1 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња Troll Jab Kid сива боја
2 thumbnail image for COPPERMINER Чевли за момчиња Troll Jab Kid сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња Troll Jab Kid сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња Troll Jab Kid сива боја
Selected image for COPPERMINER Чевли за момчиња Troll Jab Kid сива боја

COPPERMINER Чевли за момчиња Troll Jab Kid сива боја

D Sport
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Зимските обувки за момчиња од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
A75OVCW0C0

EAN /   код

EAN /   код
2000017136301
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските обувки за момчиња од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
A75OVCW0C0

EAN /   код

EAN /   код
2000017136301
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.