0 thumbnail image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
1 thumbnail image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
2 thumbnail image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
3 thumbnail image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
4 thumbnail image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
5 thumbnail image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
Selected image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
Selected image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
Selected image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
Selected image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
Selected image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови
Selected image for COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови

COPPERMINER Чизми за девојки МАЛИ розови

D Sport
1.699 ДЕНЗаштеда 340 ДЕН
1.359ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

KID MALU вклучува и топли зимски детски чизми кои ги штитат стапалата на вашите малечки во најсложените зимски услови. Долниот дел е изработен од гума, а горниот е од висококвалитетен водоотпорен материјал. Системот Quick Lace овозможува лесно врзување со јамка на врвот и го спречува студот да стигне до нозете на вашето дете.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева

Сезона

Сезона
Зима
Големина
26
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
0MSPVVNDD9

EAN /   код

EAN /   код
8032690211024
1.699 ДЕНЗаштеда 340 ДЕН
1.359ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KID MALU вклучува и топли зимски детски чизми кои ги штитат стапалата на вашите малечки во најсложените зимски услови. Долниот дел е изработен од гума, а горниот е од висококвалитетен водоотпорен материјал. Системот Quick Lace овозможува лесно врзување со јамка на врвот и го спречува студот да стигне до нозете на вашето дете.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.96 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева

Сезона

Сезона
Зима
Големина
26
Водоотпорен
Да

Ананас ID

Шифра на производот
0MSPVVNDD9

EAN /   код

EAN /   код
8032690211024
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.