0 thumbnail image for COPPERMINER Детски машки чизми Abi Kid црни
1 thumbnail image for COPPERMINER Детски машки чизми Abi Kid црни
2 thumbnail image for COPPERMINER Детски машки чизми Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Детски машки чизми Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Детски машки чизми Abi Kid црни
Selected image for COPPERMINER Детски машки чизми Abi Kid црни

COPPERMINER Детски машки чизми Abi Kid црни

D Sport
4.499 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
3.149ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Зимските обувки за момчиња од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта

Сезона

Сезона
Зима
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
U4GOVAGBII

EAN /   код

EAN /   код
2000017136806
4.499 ДЕНЗаштеда 1.350 ДЕН
3.149ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските обувки за момчиња од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта

Сезона

Сезона
Зима
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
U4GOVAGBII

EAN /   код

EAN /   код
2000017136806
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.