Slike DC COMICS Мотивациска алка Superman Make Yourself Epic
Slike DC COMICS Мотивациска алка Superman Make Yourself Epic

DC COMICS Мотивациска алка Superman Make Yourself Epic

POLLEO SPORT
80ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Поллео Спорт силиконската мотивациска алка е идеален моден а и мотивациски додаток за секој тренинг. За сите вие, за кои хероите се досадни, ви нудиме алка со еден од најголемите негативци од DC!
· Материјал: Силиконска алка
· Универзална големина
· Unisex
· Димензии: 200x18mm

Спецификации

Бренд
DC Comics

Ананас ID

Шифра на производот
GDC74TV5F0

EAN /   код

EAN /   код
3858892293195
80ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Поллео Спорт силиконската мотивациска алка е идеален моден а и мотивациски додаток за секој тренинг. За сите вие, за кои хероите се досадни, ви нудиме алка со еден од најголемите негативци од DC!
· Материјал: Силиконска алка
· Универзална големина
· Unisex
· Димензии: 200x18mm

Спецификации

Бренд
DC Comics

Ананас ID

Шифра на производот
GDC74TV5F0

EAN /   код

EAN /   код
3858892293195
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.