Slike DEFENDER Шејкер Slay the Weights 600мл.
Slike DEFENDER Шејкер Slay the Weights 600мл.

DEFENDER Шејкер Slay the Weights 600мл.

POLLEO SPORT
200ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

DEFENDER Шејкер Slay the Weights 600мл.

Shieldmixer® Defender, практичен и висококвалитетен шејкер ќе стане вашиот нов најдобар пријател пред, за време и особено после тренинг.

Shieldmixer® Defender може да се пофали со висококвалитетна полипропиленска пластика која не содржи BPA, DEHP и други токсични материи, што го прави 100% безбеден за употреба. Капачето на завртката е одговорно за мешање без излевање и протекување, додека отстранливата, лесна за перење мрежа е одговорна за ефикасно разбивање на грутките. Капацитетот на шејкерот е 600мл. На надворешната страна има мерна вага во мл. и oz, што го олеснува дозирањето на пијалокот. Тој е безбеден за микробранова печка и може да се мие во машина за садови.

Карактеристики:

Shieldmixer квалитет, модерен и уникатен дизајн.

Квалитетен и издржлив двостран принт.

Замислен, дизајниран и произведен во ЕУ.

Без BPA и DEHP

Капацитет 600мл.

Ознаки за волумен во мл. и oz

100% отпорен на истекување

За употреба во микробранова печка, машина за миење садови и замрзнувач

Производ за рециклирање

Мрежа која се вади за практично и тивко мешање

Спецификации

Бренд
Defender

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
VYWOC9C1XQ

EAN /   код

EAN /   код
3856026804804
200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

DEFENDER Шејкер Slay the Weights 600мл.

Shieldmixer® Defender, практичен и висококвалитетен шејкер ќе стане вашиот нов најдобар пријател пред, за време и особено после тренинг.

Shieldmixer® Defender може да се пофали со висококвалитетна полипропиленска пластика која не содржи BPA, DEHP и други токсични материи, што го прави 100% безбеден за употреба. Капачето на завртката е одговорно за мешање без излевање и протекување, додека отстранливата, лесна за перење мрежа е одговорна за ефикасно разбивање на грутките. Капацитетот на шејкерот е 600мл. На надворешната страна има мерна вага во мл. и oz, што го олеснува дозирањето на пијалокот. Тој е безбеден за микробранова печка и може да се мие во машина за садови.

Карактеристики:

Shieldmixer квалитет, модерен и уникатен дизајн.

Квалитетен и издржлив двостран принт.

Замислен, дизајниран и произведен во ЕУ.

Без BPA и DEHP

Капацитет 600мл.

Ознаки за волумен во мл. и oz

100% отпорен на истекување

За употреба во микробранова печка, машина за миење садови и замрзнувач

Производ за рециклирање

Мрежа која се вади за практично и тивко мешање

Спецификации

Бренд
Defender

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
VYWOC9C1XQ

EAN /   код

EAN /   код
3856026804804
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.