0 thumbnail image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
1 thumbnail image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
2 thumbnail image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
3 thumbnail image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
4 thumbnail image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
5 thumbnail image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
Selected image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
Selected image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
Selected image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
Selected image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
Selected image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah
Selected image for DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah

DEWALT 18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah

SBD
31.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
26.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Овој вкрстен линиски ласер од 18V има работен опсег од 55 метри (100 метри со детектор) и прецизност од +/- 3mm на растојание од 10 метри.
Вклучува:
(1) Вкрстен ласер
(1) 18V 2.0Ah батерија
(1) Полнач за батерии
(1) Картичка со магнетна основа за зелен ласер
(1) Држач за ласер

Карактеристики;
Класа на ласер 2 Прецизност на 10m +/-3 mm
Прецизност на работен опсег / mm
Број на ласерски снопови / Поставеност на сноповите 2 °
Видливост во внатрешни простории 55 m
Работен опсег со детектор до 100 m
Ниво на самонивелирање +/-4 °
Наклон по X и Y оска / °
Приклучок на трипод / “
Напојување тип 18 V
Тежина 3.7 Kg
Должина 360 mm
Висина 140 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
1.98 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SF7HYL6PPS

EAN /   код

EAN /   код
5035048795941
31.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
26.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Овој вкрстен линиски ласер од 18V има работен опсег од 55 метри (100 метри со детектор) и прецизност од +/- 3mm на растојание од 10 метри.
Вклучува:
(1) Вкрстен ласер
(1) 18V 2.0Ah батерија
(1) Полнач за батерии
(1) Картичка со магнетна основа за зелен ласер
(1) Држач за ласер

Карактеристики;
Класа на ласер 2 Прецизност на 10m +/-3 mm
Прецизност на работен опсег / mm
Број на ласерски снопови / Поставеност на сноповите 2 °
Видливост во внатрешни простории 55 m
Работен опсег со детектор до 100 m
Ниво на самонивелирање +/-4 °
Наклон по X и Y оска / °
Приклучок на трипод / “
Напојување тип 18 V
Тежина 3.7 Kg
Должина 360 mm
Висина 140 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
1.98 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SF7HYL6PPS

EAN /   код

EAN /   код
5035048795941
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.