0 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
1 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
2 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
3 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
4 thumbnail image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm
Selected image for DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm

DEWALT 18V Ударен одвртувач 1/2 2x5Ah 406/610Nm

SBD
31.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
25.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Карактеристики:
Ударен одвртувач со напон од 18V и прифат 1/2″. Доаѓа во куфер со полнач и 2x5Ah батерии.
Целосно нов 18V компактен XR одвртувач со моќен мотор без четкици и ладење со вентилатор, постигнувајќи вртежен момент од 406Nm, а првите удари до 610Nm. Има 3550bpm удари во минута и 3 можни брзини во распон од 0-2500rpm. Ергономска гумена рачка и прекинувач за поголема удобност и максимална контрола при работење.
Поседува интегрирана светло бела LED диода за подобрена видливост и компактен дизајн кој со своите димензии од 125мм должина и 1,1кг тежина овозможува лесен пристап до тешко достапни области за работа.

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
YBZH2CUIBX

EAN /   код

EAN /   код
5035048743836
31.990 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
25.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
Ударен одвртувач со напон од 18V и прифат 1/2″. Доаѓа во куфер со полнач и 2x5Ah батерии.
Целосно нов 18V компактен XR одвртувач со моќен мотор без четкици и ладење со вентилатор, постигнувајќи вртежен момент од 406Nm, а првите удари до 610Nm. Има 3550bpm удари во минута и 3 можни брзини во распон од 0-2500rpm. Ергономска гумена рачка и прекинувач за поголема удобност и максимална контрола при работење.
Поседува интегрирана светло бела LED диода за подобрена видливост и компактен дизајн кој со своите димензии од 125мм должина и 1,1кг тежина овозможува лесен пристап до тешко достапни области за работа.

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
YBZH2CUIBX

EAN /   код

EAN /   код
5035048743836
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.