Slike DEWALT Безжична ударна дупчалка SDS-Plus 18V XR DCH263N жолта
Slike DEWALT Безжична ударна дупчалка SDS-Plus 18V XR DCH263N жолта

DEWALT Безжична ударна дупчалка SDS-Plus 18V XR DCH263N жолта

SBD
19.990 ДЕНЗаштеда 1.999 ДЕН
17.991ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и предности:
• Режим на запирање на ротација за лесно длевање на гипс, плочки и гипс и режим на ударно стопирање за ротирачко дупчење само во дрво и метал
• Идеален за дупчење сидра и прицврстување дупки во бетон, тула и ѕидарски од 4 mm до 28 mm
• Компактен, лесен и ергономски дизајн за подобрен комфор и поддршка при подолги работни периоди
• Светло бела LED со функција за одложување ја подобрува видливоста
• Ниски вибрации од 9,1 m/s², минимизирајќи го заморот на корисникот

Карактеристики:
• Мерна несигурност: K 2 (шум) dB(A)
• Батерија - XR Li-Ion
• Напон: 18 V
• Максимална носечка енергија (EPTA 05/2009): 3 J
• Максимален капацитет за дупчење (бетон): 28 mm
• Максимален капацитет за дупчење (метал): 13 mm
• Тежина: 2,7 kg
• Должина: 404 mm
• Висина: 187 mm
• Ширина: 84 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
XCZI2HU21P

EAN /   код

EAN /   код
5035048708057
19.990 ДЕНЗаштеда 1.999 ДЕН
17.991ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и предности:
• Режим на запирање на ротација за лесно длевање на гипс, плочки и гипс и режим на ударно стопирање за ротирачко дупчење само во дрво и метал
• Идеален за дупчење сидра и прицврстување дупки во бетон, тула и ѕидарски од 4 mm до 28 mm
• Компактен, лесен и ергономски дизајн за подобрен комфор и поддршка при подолги работни периоди
• Светло бела LED со функција за одложување ја подобрува видливоста
• Ниски вибрации од 9,1 m/s², минимизирајќи го заморот на корисникот

Карактеристики:
• Мерна несигурност: K 2 (шум) dB(A)
• Батерија - XR Li-Ion
• Напон: 18 V
• Максимална носечка енергија (EPTA 05/2009): 3 J
• Максимален капацитет за дупчење (бетон): 28 mm
• Максимален капацитет за дупчење (метал): 13 mm
• Тежина: 2,7 kg
• Должина: 404 mm
• Висина: 187 mm
• Ширина: 84 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Стресот
18

Ананас ID

Шифра на производот
XCZI2HU21P

EAN /   код

EAN /   код
5035048708057
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.