Slike DEWALT Бургија SDS  12x160x100mm
Slike DEWALT Бургија SDS  12x160x100mm

DEWALT Бургија SDS 12x160x100mm

SBD
200ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија SDS+ 12x160x100mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
SDZK2ZQP1K

EAN /   код

EAN /   код
5035048094983
200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија SDS+ 12x160x100mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
SDZK2ZQP1K

EAN /   код

EAN /   код
5035048094983

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.