Slike DEWALT Бургија SDS  18x450x400mm EXTREME
Slike DEWALT Бургија SDS  18x450x400mm EXTREME

DEWALT Бургија SDS 18x450x400mm EXTREME

SBD
990 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
891ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија SDS+ 18x450x400mm EXTREME

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
UAZK2MFONG

EAN /   код

EAN /   код
5035048055656
990 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
891ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија SDS+ 18x450x400mm EXTREME

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
UAZK2MFONG

EAN /   код

EAN /   код
5035048055656
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.