Slike DEWALT Бургија SDS  со 4 глави 10x260x200mm XLR
Slike DEWALT Бургија SDS  со 4 глави 10x260x200mm XLR

DEWALT Бургија SDS со 4 глави 10x260x200mm XLR

SBD
740ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија SDS+ со 4 глави 10x260x200mm XLR

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
7CYK2F2EUY

EAN /   код

EAN /   код
5035048077917
740ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија SDS+ со 4 глави 10x260x200mm XLR

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
7CYK2F2EUY

EAN /   код

EAN /   код
5035048077917
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.