Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта
Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта
Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта
Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта
Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта
Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта
Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта
Slike DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта

DEWALT Електричен полирање 1250W DWP849X Жолта

SBD
19.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 1.250 W
• Брзина на мирување: 600 - 3.500 min-1
• Плоча за мелење гума, дијаметар 180 mm
• Навој на вретеното за брусење: M14
• Тежина: 3,1 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
RVIQ1EWURF

EAN /   код

EAN /   код
5035048338896
19.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 1.250 W
• Брзина на мирување: 600 - 3.500 min-1
• Плоча за мелење гума, дијаметар 180 mm
• Навој на вретеното за брусење: M14
• Тежина: 3,1 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
RVIQ1EWURF

EAN /   код

EAN /   код
5035048338896
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.