Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта
Slike DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта

DEWALT Фен за топол воздух D26411 жолта

SBD
5.990 ДЕНЗаштеда 599 ДЕН
5.391ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Дизајниран за продолжена издржливост и дополнителна заштита од елементи чувствителни на топлина. Многу лесен, ергономски со компактен дизајн за зголемена удобност при употреба. Две нивоа на прилагодување на протокот на воздух, ја зголемува контролата при употреба. Две екстензии за поширок опсег на работа.
Карактеристики:
• Моќност: 1800 W
• Работна температура: 50-400 / 50-600 °C
• Проток на воздух: 250 / 450 l/min
• Димензии (ДxВ): 253 x 210 mm
• Тежина: 0,80 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Фен за топол воздух

Моќ

Моќ
1800 W

Тежина

Длабочина
253 mm
Висина
210 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WVSQ19R3PH

EAN /   код

EAN /   код
5035048290071
5.990 ДЕНЗаштеда 599 ДЕН
5.391ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Дизајниран за продолжена издржливост и дополнителна заштита од елементи чувствителни на топлина. Многу лесен, ергономски со компактен дизајн за зголемена удобност при употреба. Две нивоа на прилагодување на протокот на воздух, ја зголемува контролата при употреба. Две екстензии за поширок опсег на работа.
Карактеристики:
• Моќност: 1800 W
• Работна температура: 50-400 / 50-600 °C
• Проток на воздух: 250 / 450 l/min
• Димензии (ДxВ): 253 x 210 mm
• Тежина: 0,80 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Фен за топол воздух

Моќ

Моќ
1800 W

Тежина

Длабочина
253 mm
Висина
210 mm

Ананас ID

Шифра на производот
WVSQ19R3PH

EAN /   код

EAN /   код
5035048290071
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.