Slike DEWALT Пила за циркулар 184x30mm 30Z
Slike DEWALT Пила за циркулар 184x30mm 30Z

DEWALT Пила за циркулар 184x30mm 30Z

SBD
890 ДЕНЗаштеда 89 ДЕН
801ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Пила за циркулар 184x30mm 30Z

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
0W7G2MJEGM

EAN /   код

EAN /   код
5035048095591
890 ДЕНЗаштеда 89 ДЕН
801ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Пила за циркулар 184x30mm 30Z

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
0W7G2MJEGM

EAN /   код

EAN /   код
5035048095591
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.