Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја
Slike DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја

DEWALT пневматски спојувач и пиштол за нокти DPSB2IN1 Жолта боја

SBD
13.190ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Комбинирана алатка за спојници и нокти. Широк опсег на длабочина и за нокти и за спојници од 15-40 mm. Користи спојници 1,25 x 1 x 5,6 mm. Врв без означување за завршна обработка на високо ниво. Прилагодлива контрола на длабочина за поголема прецизност. Гумена удобна рачка.

Карактеристики:
• Капацитет: 100 клинци
• Работен притисок: 4,8 - 7 bar
• Потрошувачка на воздух по удар при 5,6 бари: 0,72 l
• Тежина: 1,2 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Изведба

Минимален работен притисок
4.8 bara
Максимален работен притисок
7 bara

Ананас ID

Шифра на производот
XY8O9W9NZM

EAN /   код

EAN /   код
5902013959069
13.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комбинирана алатка за спојници и нокти. Широк опсег на длабочина и за нокти и за спојници од 15-40 mm. Користи спојници 1,25 x 1 x 5,6 mm. Врв без означување за завршна обработка на високо ниво. Прилагодлива контрола на длабочина за поголема прецизност. Гумена удобна рачка.

Карактеристики:
• Капацитет: 100 клинци
• Работен притисок: 4,8 - 7 bar
• Потрошувачка на воздух по удар при 5,6 бари: 0,72 l
• Тежина: 1,2 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Изведба

Минимален работен притисок
4.8 bara
Максимален работен притисок
7 bara

Ананас ID

Шифра на производот
XY8O9W9NZM

EAN /   код

EAN /   код
5902013959069
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.