Slike DEWALT Point длето 28mm HEX DT6927 сиво
Slike DEWALT Point длето 28mm HEX DT6927 сиво

DEWALT Point длето 28mm HEX DT6927 сиво

SBD
2.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Должина: 400 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Материјал за рачка
Челик
Материјал за глава
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
5H0G2YEAKO

EAN /   код

EAN /   код
5035048070505
2.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Должина: 400 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Материјал за рачка
Челик
Материјал за глава
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
5H0G2YEAKO

EAN /   код

EAN /   код
5035048070505
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.