Slike DEWALT Полнач за батерии DCB118, XR 8Ah жолт
Slike DEWALT Полнач за батерии DCB118, XR 8Ah жолт

DEWALT Полнач за батерии DCB118, XR 8Ah жолт

SBD
7.990 ДЕНЗаштеда 799 ДЕН
7.191ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Целосни 18V XR и XR FLEXVOLT Li-Ion батерии
• Интелигентен полнач - ја менува излезната струја во зависност од батеријата
• Полни батерија од 6 Ah за 60 минути
• Дијагностички LED индикатор го соопштува статусот на полнење на батеријата
• Монтирање на ѕид
• Компактна големина за лесно складирање

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Станица за полнење
Боја на производот
Жолта
Стресот
18
Капацитет на батеријата
6 Ah

Содржина на пакетот

Полнач на батерии
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JL6H2G9YNG

EAN /   код

EAN /   код
5035048562277
7.990 ДЕНЗаштеда 799 ДЕН
7.191ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Целосни 18V XR и XR FLEXVOLT Li-Ion батерии
• Интелигентен полнач - ја менува излезната струја во зависност од батеријата
• Полни батерија од 6 Ah за 60 минути
• Дијагностички LED индикатор го соопштува статусот на полнење на батеријата
• Монтирање на ѕид
• Компактна големина за лесно складирање

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Тип на производ
Станица за полнење
Боја на производот
Жолта
Стресот
18
Капацитет на батеријата
6 Ah

Содржина на пакетот

Полнач на батерии
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JL6H2G9YNG

EAN /   код

EAN /   код
5035048562277
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.