Slike DEWALT Рамен длето 28mm HEX DT6929 Браун
Slike DEWALT Рамен длето 28mm HEX DT6929 Браун

DEWALT Рамен длето 28mm HEX DT6929 Браун

SBD
2.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Димензии на длето: 32 x 500 mm
• Тежина 269 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Материјал за рачка
Челик
Материјал за глава
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
FC0G2BVWYZ

EAN /   код

EAN /   код
5035048070529
2.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Димензии на длето: 32 x 500 mm
• Тежина 269 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Материјал за рачка
Челик
Материјал за глава
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
FC0G2BVWYZ

EAN /   код

EAN /   код
5035048070529
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.