Slike DEWALT Рамно длето 20mm SDS+ DT6802 сребрено
Slike DEWALT Рамно длето 20mm SDS+ DT6802 сребрено

DEWALT Рамно длето 20mm SDS+ DT6802 сребрено

SBD
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Рамен SDS+
• Должина: 250 mm
• Ширина: 20 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Материјал за рачка
Челик
Материјал за глава
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
X00G2PVVTC

EAN /   код

EAN /   код
5011402371433
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Рамен SDS+
• Должина: 250 mm
• Ширина: 20 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Материјал за рачка
Челик
Материјал за глава
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
X00G2PVVTC

EAN /   код

EAN /   код
5011402371433
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.