Slike DIETFARM Витамин c-1000 complex/20 шумливи таблети
Slike DIETFARM Витамин c-1000 complex/20 шумливи таблети

DIETFARM Витамин c-1000 complex/20 шумливи таблети

Anni Farm
231ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
1 таблета да се раствори во чаша (200 мл) со вода.
На возрасните им се препорачува 1 шумлива таблета на ден.
Да не се надминуваат препорачаните дневни дози.

Спецификации

Бренд
DIETFARM

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
0EJMUM3LMZ

EAN /   код

EAN /   код
3858881243507
231ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
1 таблета да се раствори во чаша (200 мл) со вода.
На возрасните им се препорачува 1 шумлива таблета на ден.
Да не се надминуваат препорачаните дневни дози.

Спецификации

Бренд
DIETFARM

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
0EJMUM3LMZ

EAN /   код

EAN /   код
3858881243507

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.