Selected image for DOLL Восок за депилација ролон - златен 100г

DOLL Восок за депилација ролон - златен 100г

Premium Professional
100ДЕН

Опис на производот

Златниот восок за депилација во ролон од италијанскиот бренд DOLL е идеален за средни и груби влакна.
Погоден е за нормална и сува кожа, а се користи за депилација на нозе, раце и интима.
За депилација со восокот во ролони, потребно е:
1. Да го затоплите ролонот.
2. Да го нанесете на посакуваното место кое сакате да го депилирате.
3. Да ставите ленти за депилација или хартија за депилација.
4. И спротивно од насоката на растење на влакната, да ја потегнете лентата за депилација.

Спецификации

Бренд
DOLL

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
EKUJXTK81N

EAN /   код

EAN /   код
8019622117104
100ДЕН

Опис на производот

Златниот восок за депилација во ролон од италијанскиот бренд DOLL е идеален за средни и груби влакна.
Погоден е за нормална и сува кожа, а се користи за депилација на нозе, раце и интима.
За депилација со восокот во ролони, потребно е:
1. Да го затоплите ролонот.
2. Да го нанесете на посакуваното место кое сакате да го депилирате.
3. Да ставите ленти за депилација или хартија за депилација.
4. И спротивно од насоката на растење на влакната, да ја потегнете лентата за депилација.

Спецификации

Бренд
DOLL

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
EKUJXTK81N

EAN /   код

EAN /   код
8019622117104
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.