Slike DR.HAUSCHKA Дневна крема rose 30ml
Slike DR.HAUSCHKA Дневна крема rose 30ml

DR.HAUSCHKA Дневна крема rose 30ml

Anni Farm
1.288ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Дневен крем од рози
Длабински хидрира, смирува, штити и исхранува
Кремот од рози е вистинска класика во Dr. Hauschka козметиката. Негува и ја штити сувата и чувствителна кожа склона кон црвенила. Воспоставува рамнотежа помеѓу маснотијата и влагата на кожата. Драгоцените екстракти од цветовите на роза и плодовите на дива роза ја хармонизираат и зајакнуваат структурата на кожата. Ши путер, восокот од рози и маслото од авокадо ја штитат кожата од исушување. Розата, белиот слез и кантарионот ја зајакнуваат и поттикнуваат нејзината сила и регенерација.
За сува, чувствителна кожа склона кон црвенила, за зрела кожа.

Спецификации

Бренд
DR.HAUSCHKA

Ананас ID

Шифра на производот
1OD7CT6I7O

EAN /   код

EAN /   код
4020829096073
1.288ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Дневен крем од рози
Длабински хидрира, смирува, штити и исхранува
Кремот од рози е вистинска класика во Dr. Hauschka козметиката. Негува и ја штити сувата и чувствителна кожа склона кон црвенила. Воспоставува рамнотежа помеѓу маснотијата и влагата на кожата. Драгоцените екстракти од цветовите на роза и плодовите на дива роза ја хармонизираат и зајакнуваат структурата на кожата. Ши путер, восокот од рози и маслото од авокадо ја штитат кожата од исушување. Розата, белиот слез и кантарионот ја зајакнуваат и поттикнуваат нејзината сила и регенерација.
За сува, чувствителна кожа склона кон црвенила, за зрела кожа.

Спецификации

Бренд
DR.HAUSCHKA

Ананас ID

Шифра на производот
1OD7CT6I7O

EAN /   код

EAN /   код
4020829096073

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.